Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom z rodzin zastępczych oraz ich opiekunom za udział w projekcie „Pastelowa Wielkanoc”.

Dzieci utworzyły przepiękne stroiki oraz świąteczne dekoracje. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością oraz zaangażowaniem. Wykonane ozdoby Wielkanocne zostaną wykorzystane do przystrojenia mieszkań, domów a także koszyczków Wielkanocnych.

Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny. Niech ten czas będzie okazją do spędzania wspaniałych chwil w gronie najbliższych. Wiary, nadziei i zdrowia, którego wartość teraz cenimy szczególnie oraz dużo wody w lany Poniedziałek. Wytrwałości oraz uśmiechu na każdy dzień.

 

Informacja

Dział ds. pieczy zastępczej, ruszył jak co roku z produkcją magicznego nastroju:) W tym roku jednak Świąteczna Fabryka  zagościła nie na ul. Goslara a w domach rodzin zastępczych. Każda z chętnych rodzin otrzymała koperty z instrukcją oraz gwiazdki, choinki, bombki wraz z materiałami do zdobienia. Prace wykonywane były w domach rodzin zastępczych. Stworzone dzieła pozostały z rodzinami i nastrajały ich świątecznie.    

My otrzymaliśmy fotorelację, na którą serdecznie zapraszamy:) Prace są przepiękne!

informacja

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej zaprasza dzieci i młodzież z rodzin zastępczych z terenu miasta Tarnowa do udziału w konkursie plastycznym, pt. ,,Jesienne cudaki”.

Termin składania prac do 30 października 2020 roku w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tarnowie, ul. Goslara 5.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 146882088

 

plakat informujący o konkursie