1

Zabawa andrzejkowa dla dzieci z rodzin zastępczych

phoca thumb m img 20171129 175335W dniu 29 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 9 odbyła się zabawa dla dzieci z rodzin zastępczych w ramach kolejnego projektu przygotowanego przez Dział ds. Pieczy Zastępczej we współpracy z Nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 9 pn. „Zabawa Andrzejkowa”.

Dzięki zaangażowaniu uczniów w/w szkoły oraz dzięki słodkim podarunkom od Fundacji Społecznej Progres to andrzejkowe popołudnie było niezwykle wyjątkowe. Pojawiły się kolorowe wróżki i czarownice, oraz kilka roześmianych zwierzątek, które pomalowały dzieciom twarze. Najmłodsi mieli możliwość pozowania do zdjęć w pięknych makijażach. W kolejnej części zabawy andrzejkowej dzieci z zaangażowaniem brały udział w konkursach z nagrodami, a także we wróżbach andrzejkowych. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieciaczków przez cała zabawę. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Był to naprawdę niezwykły dzień, który dostarczył dzieciom wielu przeżyć i radości. Wspólna zabawa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a także przyniosła wiele radości.

Poniżej krótka fotorelacja z w/w wydarzenia.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie – Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej

składa serdeczne podziękowania:

 

Nauczycielom i Uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie,

oraz

Fundacji Społecznej Progres,

za pomoc w organizacji zabawy andrzejkowej dla dzieci z rodzin zastępczych

i że niemożliwe znowu stało się możliwe.