1

„Karnawał - Co za zabawa!”

phoca thumb m img 20190130 155036Po raz kolejny Dział ds. Pieczy Zastępczej dzięki współpracy z Nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, mógł zaprosić dzieci z rodzin zastępczych na zabawę karnawałową.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów w/w szkoły i poprowadzeniu zabawy to popołudnie było naprawdę udane. Dzieci wzięły udział w licznych konkursach m.in.: był konkurs taneczny na gazecie, konkurs sprawnościowy, także zadania dotyczące wiedzy na temat baśni i bajek, konkurs jedzenia babeczek. Każdy uczestnik konkursów otrzymywał nagrody. Najmłodsi także mogli pomalować buźki, potańczyć oraz częstować się słodkościami przygotowanymi przez uczniów szkoły.

Wystrój sali wprowadził w karnawałowy nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Było bardzo radośnie i kreatywnie.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie –
Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
składa serdeczne podziękowania
Nauczycielom i Uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie, za zaangażowanie i organizację zabawy karnawałowej dla dzieci z rodzin zastępczych.


Poniżej krótka fotorelacja z w/w wydarzenia.