1

Zabawa andrzejkowa

phoca thumb m img 20181127 163416W dniu 27 listopada 2018 roku dzieci z rodzin zastępczych uczestniczyły w zabawie andrzejkowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Wspaniała zabawa odbyła się w ramach projektu Działu ds. Pieczy Zastępczej we współpracy z uczniami i nauczycielami Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika, ul. Brodzińskiego 9 w Tarnowie pt. „Wybuchowe andrzejki”.

Andrzejkowe popołudnie było możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów w/w szkoły, jak również słodkim podarunkom od Fundacji Społecznej Progres. Wspaniałą atmosferę zabawy tworzyła pięknie udekorowana sala, ale również księżniczki, czarownice oraz pluszowe zwierzątka, które zachęcały dzieci do udziału w wielu konkursach z nagrodami, tańca i wróżb andrzejkowych. Przez całą zabawę uśmiech nie znikał z pomalowanych twarzy dzieci.


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tarnowie – Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej składa serdeczne podziękowania:
Nauczycielom i Uczniom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie,
za pomoc w organizacji zabawy andrzejkowej dla dzieci z rodzin zastępczych oraz Fundacji Społecznej Progres za dostarczenie dzieciom słodkich upominków.


Poniżej krótka fotorelacja z w/w wydarzenia.